Chorągiew Dolnośląska ZHP, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Nowej 6, ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż Ośrodka Szkoleniowo–wypoczynkowego w Sobótce przy ul. Armii Krajowej 9-11, o powierzchni 1,274 ha, z przeznaczeniem na działalność turystyczno–szkoleniowo–wypoczynkową z bazą noclegową dla 55 osób.

Ośrodek położony jest w odległości 35 km od Wrocławia, na skraju Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, w masywie góry Ślęży. Obiekt jest wyposażony i przystosowany do całorocznej działalności. W skład przedmiotu sprzedaży wchodzą: budynek willowy o powierzchni 580,60 m², budynek małomiejski o powierzchni 179 m², budynek gospodarczy, budynek sanitarny (zapasowe toalety na imprezy w terenie), garaże.

Nieruchomość można oglądać po uprzednim uzgodnieniu terminu z Adamem Gackiem, tel.: 609 588 888.

Zainteresowanych zawiadamiamy, że formalne ogłoszenie, szczegółowa informacja o ośrodku oraz formularz ofertowy dostępny jest na stronie www.dolnoslaska.zhp.pl .

Komenda Chorągwi Dolnośląskiej ZHP