Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wspólnym szlakiem”, które kierowane jest w szczególności do kadry baz obozowych i szeroko rozumianej kadry gospodarczo-majątkowej. Tematem spotkania, które odbędzie się już 2 lipca od godziny 18:30 do 20:00, będzie wyżywienie na Harcerskich Akcjach Letnich (i nie tylko).

Webinar poprowadzą:

• Harcmistrz Przemysław Serweta – wieloletni dyrektor ośrodka „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim, który opowie o zaletach modelu podmiotu zewnętrznego, który odpowiada za żywienie gości ośrodka, ale także o tym, jak skutecznie zarządzać obiektem i współpracownikami.
  • Harcmistrzyni Aleksandra Klimczak – tym razem w roli magazynierki bazy harcerskiej. Opowie i pokaże skuteczne modele efektywnego zarządzania zamówieniami oraz w jaki sposób nadzorować pracę szefowej kuchni i mieć wpływ na stawkę żywieniową.
  • Harcmistrz Piotr Jaworski – wieloletni komendant bazy obozowej, kwatermistrz Głównej Kwatery. Pokaże, jak ważną  rolę odgrywa lokalna społeczność w rozwoju bazy i jak istotna jest minimalizacja kosztów dostaw produktów poprzez „bezpieczny łańcuch”.

Link do webinaru: