Pamiętacie cykl szkoleń „Wspólnym szlakiem” kierowany do kadry baz obozowych, kwatermistrzów i magazynierów? Zapraszamy was na nową edycję, którą tym razem kierujemy do kadr hufców i chorągwi, zainteresowanych procesem planowania pracy, który warto rozpocząć od rzetelnej analizy sytuacji, a zadania powiązać z celami.

W cyklu odbędą się dwa webinary. Pierwszy z nich odbędzie się już 10 czerwca, w godzinach 18.00-19.30, na platformie MS Teams.

Od czego zacząć planowanie, czyli gdzie jesteśmy teraz? Gdzie jest nasza wspólnota hufca/chorągwi w poszczególnych obszarach działania? A gdzie chcemy być? Na te i inne pytania dotyczące diagnozy środowiska postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania.
W ramach cyklu, gościć będziemy harcmistrza Jakuba Laska, który pokaże, jak wykorzystać w praktyce proponowane narzędzie do planowania pracy. Zachęcamy do aktywnego udziału i zadawania pytań. Webinar będzie nagrywany i udostępniony na Sharepoincie.