Konkurs „Reklamożercy” – weź udział i zdobądź ekonomiczne sprawności na całe życie!

Zapraszamy wszystkich członków ZHP do udziału w Konkursie „Reklamożercy”, organizowanym przez Związek Harcerstwa Polskiego we współpracy z Fundacją Warszawski Instytut Bankowości. Celem konkursu jest rozwijanie świadomości ekonomicznej oraz przedsiębiorczości wśród harcerzy i harcerek poprzez kreatywne zadania związane z reklamą.

Cele Konkursu:

• Zainteresowanie członków ZHP tematyką finansów, przedsiębiorczości, reklamy oraz świadomej konsumpcji.
  • Rozwój świadomości w zakresie przedsiębiorczości.
  • Promocja Programu Wychowania Ekonomicznego wśród członków ZHP.

Zadanie Konkursowe: Uczestnicy mają za zadanie stworzyć reklamę, która nawiązuje do treści znajdujących się na stronie Programu Wychowania Ekonomicznego: zhp.pl/wwe, szczególnie do sześciu obszarów wychowania ekonomicznego. Forma reklamy jest dowolna – może to być film, plakat, nagranie audio itd.

Warunki Uczestnictwa:

• Konkurs trwa od 27 maja 2024 r. do 30 czerwca 2024 r.
  • W konkursie mogą wziąć udział gromady, drużyny lub zastępy zgłoszone przez drużynowego bądź opiekuna drużyny.
  • Konkurs jest przeprowadzany w czterech grupach wiekowych: gromady zuchowe, drużyny harcerskie, starszoharcerskie i wędrownicze.
  • Zgłoszenia z oświadczeniem o zapoznaniu z regulaminem należy przesyłać na adres [email protected] do 30 czerwca 2024 r., do godziny 24:00.

Ocena Prac Konkursowych: Prace konkursowe oceni Komisja Konkursowa wyznaczona przez Naczelniczkę ZHP. Kryteria oceny obejmują jakość wykonania, poziom zaangażowania, zgodność z tematem konkursu oraz oryginalność i pomysłowość.

Nagrody: Najlepsze prace w każdej grupie wiekowej zostaną nagrodzone bonami podarunkowymi oraz niespodziankami:

• I miejsce – Bon podarunkowy o wartości 1000 PLN + kuferek niespodzianka
  • II miejsce – Bon podarunkowy o wartości 750 PLN + kuferek niespodzianka
  • III miejsce – Bon podarunkowy o wartości 250 PLN + kuferek niespodzianka

Wyniki i Nagrody: Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.zhp.pl, a nagrody zostaną przekazane zwycięzcom drogą wysyłkową.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.
Tutaj znajdziesz oświadczenie do złączenia wraz ze zgłoszeniem.

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w Konkursie „Reklamożercy” i pokazać swoje kreatywne umiejętności!

Działaj już dziś i zgłoś swoją drużynę lub zastęp do konkursu!