„Łączy nas wyjątkowość” – to hasło tegorocznej reprezentacji ZHP na Intercamp 2025. Międzynarodowy zlot skautów odbędzie się w dniach 6-9 czerwca 2025 w Baumholder w Niemczech.

To wyjątkowa okazja, aby rozpocząć swoją skautową przygodę za granicą, poznać skautów z innych państw i wziąć udział w niezapomnianych aktywnościach. Intercamp to nie tylko wyzwania, ale także możliwość budowania międzynarodowych przyjaźni i współpracy w zgranych patrolach.

Kiedy: 6-9 czerwca 2025

Gdzie: Baumholder, Niemcy

Koszt: 25 € + 90 zł

Dla kogo: Uczestnicy w wieku 11-17 lat, IST 18+

Zgłoszenia patroli: do 2 grudnia 2024

Każdy patrol musi zgłosić się przez formularz zgłoszeniowy, a patrolowi muszą uzyskać zgody komendanta hufca i pełnomocnika komendanta chorągwi ds. zagranicznych. Przed wyjazdem każdy patrol realizuje zadanie przedzlotowe w oparciu o program „Dobrze być sobą”, które przygotowuje do współpracy na międzynarodowym zlocie.

Dołącz do reprezentacji ZHP i przeżyj tę wyjątkową przygodę! Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: bit.ly/Intercamp2025.