Harcerskie Seminarium Bezpieczeństwa

Mazowieckie inna forma szkoleniowa
Akademicy, Instruktorzy, Seniorzy, Wędrownicy

Opis wydarzenia

Żyjemy w czasach, w których za naszą wschodnią granicą ma miejsce konflikt zbrojny - a tym spotkaniem chcemy czerpać wiarygodną i rzetelną wiedzę, co tak właściwie ma miejsce i jak powinniśmy na to odpowiedzieć jako odpowiedzialni i świadomi Obywatele RP. Z tego względu partnerami seminarium są Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Akademia Sztuki Wojennej oraz Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych oraz Dowództwo Garnizonu Warszawa.

Warunki uczestnictwa

Ze względu na tematykę dopuszczone do seminarium zachęcamy osoby powyżej 17 rż. Limit miejsc: 50 miejsc. W ramach opłaty wliczone są dwa obiady, certyfikat uczestnictwa i pamiątkowa naszywka. Śniadania na własny koszt. Rejestracja otwarta jest do dn. 12.03.2023, godz. 22:00!
Rejestracja: https://forms.office.com/e/Sz5PAMCtMq.
Koszt dla ZHP: 60 zł.
Tytułem: DSCZ; OCS Osa Seminarium; Imię nazwisko hufiec
Koszt spoza ZHP: 73,80 zł (wliczony jest VAT)
Tytułem: OCS Osa Seminarium; Imię nazwisko org.

Miejsce wydarzenia

Gdzie: Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 3 w Warszawie
Nocleg: Siedziba Hufca ZHP Warszawa Ochota, Raszyńska 22A, 02-026 Warszawa, warunki biwakowe, dostęp do łazienki i toalety. Można nocować zarówno w piątek jak i w sobotę. Cegiełką na utrzymanie budynku jest darowizna w kwocie 20zł za osobę za nocleg (niewliczona w opłatę).
Na miejscu seminarium będzie dostępna kawiarenka z dostępem do przekąsek, herbaty i kawy oraz swobodnych rozmów w kuluarach.