Mimo tego, że do rozpoczęcia wyprawy pozostaje jeszcze kilka długich miesięcy – już teraz wiemy, że dzięki wsparciu Crosso nie musimy się obawiać o nasz ekwipunek!


Przygotowania do kolejnej, niezapomnianej rowerowej przygody idą pełną parą! Pracujemy nieprzerwanie, by pierwszy etap „jednoŚLADAMI Andersa” w listopadzie tego roku wyruszył w drogę w pełni przygotowany. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy Wam kolejnego partnera naszej wyprawy – chociaż jesteśmy pewni, że znacie go doskonale, bo jest to Crosso – producent sakw rowerowych.


Sakwy Crosso towarzyszyły nam przez całe 2,5 roku trwania rowerowej sztafety dookoła świata Bike Jamboree. Wcześniej też w Rowerowym Jamboree do Japonii. Dzięki tysiącom kilometrów, które sakwy z nami przemierzyły, wiemy, że jest to niezawodny sprzęt! Sakwy sprawdziły się w przeróżnych, często ekstremalnych warunkach – to dzięki nim transport naszego sprzętu i ekwipunku mógł odbyć się bez problemu, a rzeczy pozostawały suche nawet podczas całodziennej jeździe w ulewie. To sprzęt niezwykle wytrzymały, nieprzemakalny, łatwy w montażu i demontażu, pojemny, dostosowany do potrzeb wyprawowych… po prostu niezawodny! A w dodatku – sakwy są produkowane w Polsce.


Więcej o technologii i używanych materiałach przeczytać można na stronie producenta: https://crosso.pl/