Jak kupić harcerski mundur taniej? Gdzie udać się na weekend, aby odpocząć z dala od zgiełku miasta? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą grupy ZHP.

Centralna Składnica Harcerska „4 Żywioły”
Jeżeli szukasz zniżki na umundurowanie dla swoich podopiecznych lub przymierzasz się do pierwszego zakupu w „4 Żywiołach”, Centralna Składnica Harcerska ma dla ciebie propozycję! Otrzymaj jednorazowy 5% rabat na swoje harcerskie sprawunki w sklepie internetowym! Wystarczy, że przed zakupami niezbędnych Ci artykułów zarejestrujesz się w internetowej składnicy, a następnie zalogujesz w systemie. Przy tych zakupach rabat zostanie Ci automatycznie naliczony!

Schronisko Harcerskie Głodówka
Na południowym stoku Cyrhli, skąd rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr, znajduje się schronisko górskie Głodówka. Baza zapewnia idealny punkt wyjścia na polskie i słowackie Tatry Wysokie, a także otwarty personel, klimatyczną atmosferę i domową kuchnię. Lokalizacja 3 km od Bukowiny Tatrzańskiej zapewnia bliskość atrakcji, które będą wspaniałym uzupełnieniem wyjazdu dla dzieci. To nie koniec możliwości jakie oferuje Schronisko Harcerskie Głodówka. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do odwiedzenia strony naszej bazy.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Perkoz
Nad jeziorem Pluszne, na pograniczu Warmii i Mazur mieści się Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Perkoz. Prawie 50 lat doświadczenia w turystyce gwarantuje, że każdy pobyt na półwyspie otoczonym lasem będzie niezapomnianym przeżyciem. „Perkoz” proponuje liczne formy rekreacji i wypoczynku – od pobytów rodzinnych, poprzez harcerskie formy wypoczynkowe, na konferencjach i szkoleniach kończąc. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. przystań z wypożyczalnią sprzętu pływającego, wypożyczalnia rowerów turystycznych czy boisko do siatkówki. Aby zapoznać się z pełną ofertą ośrodka zapraszamy do zapoznania się z jego stroną internetową.

Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Centrum Wychowania Morskiego ZHP uruchomiło program zniżkowy „500 plus”. Program obejmuje każde drugie, trzecie i kolejne dziecko w rodzinie, które bierze udział w Rejsie Vikingów na s/y Zawisza Czarny i / lub Rejsie Napoleońskim Szlakiem na s/y Zjawa IV. Aby wziąć udział w programie należy wypełnić formularz zgłoszenia na rejs i w uwagach do zgłoszenia drugiego, trzeciego lub kolejnego dziecka w rodzinie należy wpisać „Biorę udział w programie CWM ZHP 500+”. Świadczenie przyznawane jest automatycznie poprzez obniżenie ceny rejsu dla drugiego, trzeciego i kolejnego dziecka w rodzinie o kwotę 500 zł.