Mamy zaszczyt poinformować, że podharcmistrz Radosław Potrac został Nauczycielem Roku 2023!

Podharcmistrz Radosław Potrac jest nie tylko pedagogiem specjalnym, ale także instruktorem turystyki kwalifikowanej, archeologiem podwodnym, przewodnikiem miejskim, oraz szefem Inspektoratu Turystyczno-Krajoznawczego Głównej Kwatery ZHP.

Konkurs „Nauczyciel Roku” jest współorganizowany przez Głos Nauczycielski i Ministerstwo Edukacji Narodowej od 2002 roku. Nauczycieli z różnych placówek oświatowych mogą zgłaszać, rodzice, kierownicy placówek, samorządy, organizacje społeczne czy też inni nauczyciele. Kandydaci są oceniani nie tylko pod kątem efektywności nauczania, ale także za ich wpływ na społeczność. W skład jury wchodzą przedstawiciele organizatorów oraz specjaliści z dziedziny edukacji.

To zaszczyt mieć takich instruktorów w naszej organizacji! Gratulujemy oraz życzymy powodzenia na dalszym szlaku – zarówno tym pedagogicznym, jak i harcerskim!

Podharcmistrz Radosław Potrac był także naszym gościem w podkaście Iskierka, w którym opowiadał o tym, jak zachęcić dzieci i młodzież do poznawania przyrody! Jeśli chcesz spędzać więcej czasu z dzieckiem w kreatywny sposób na łonie natury lub dowiedzieć się, czy połączenie poznawania przyrody z wykorzystaniem nowoczesnych technologii jest możliwe – koniecznie posłuchaj tego odcinka tutaj.