Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko specjalista/specjalistka ds. komunikacji wewnętrznej. Związek Harcerstwa Polskiego jest liczącą ponad 105 tys. członków organizacją wychowawczą dla dzieci i młodzieży. Realizujemy projekty ogólnopolskie, które tworzą warunki do wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Stawiamy na pracę zespołową, indywidualne podejście i samodzielność.

Czas wykonywania pracy: pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

 • Nadzór i współtworzenie planów komunikacji wewnętrznej oraz tworzenie treści na kanały kierowane do wewnątrz organizacji (WordPress, Sharepoint, Instagram, mailing wewnętrzny, YouTube, grupy na Facebooku).
 • Koordynacja patronatów wydarzeń wewnętrznych.
 • Koordynacja składów materiałów wewnętrznych kierowanych do członków organizacji.
 • Wsparcie komunikacji projektów kierowanych do wewnątrz organizacji wg. ustalonych priorytetów komunikacyjnych.
 • Wsparcie współpracy z regionalnymi kierownikami komunikacji i promocji.
 • Wsparcie obsługi promocyjnej wydarzeń ZHP.
 • Koordynacja projektów tworzonych we współpracy z wolontariuszami kierowanych do wewnątrz organizacji wg. ustalonych priorytetów komunikacyjnych.
 • Wsparcie edukacji komunikacyjno-promocyjnej wewnątrz organizacji.
 • Analiza i raportowanie skuteczności kanałów komunikacyjnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

 • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe (nawet jeśli nieskończone) na kierunkach: dziennikarstwo, marketing, PR,
 • umiejętność organizacji pracy własnej,
 • samodzielność i umiejętność podejmowania własnej inicjatywy,
 • kultura osobista i komunikatywność na wysokim poziomie,
 • umiejętność działania pod presją czasu,
 • sumienność, dyskrecja, elastyczność,
 • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
 • znajomość pakietu Office,
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • mile widziane bycie obecnym lub byłym członkiem/członkinią ZHP.

Oferujemy:

 • pełne wyzwań środowisko pracy,
 • stabilność zatrudnienia,
 • możliwość korzystania z pakietu MultiSport,
 • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju,
 • biurko w samym sercu Warszawy (okolice Placu Trzech Krzyży) z możwliością częściowej pracy zdalnej,
 • narzędzia do pracy,
 • dogodną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B),
 • możliwość wykorzystania Twoich umiejętności w innych projektach organizowanych w ZHP (oczywiście, jeśli chcesz).

Wymagane dokumenty i oświadczenia: CV i list motywacyjny

Termin i miejsce składania dokumentów: 16 kwietnia 2023 r. na maila [email protected]

Klauzula dla osób ubiegających się o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Związek Harcerstwa Polskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Marii Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa („ZHP”). Może Pan/Pani kontaktować się z ZHP również pod adresem e-mail: [email protected] oraz pod numerem telefonu: +48 22 339 0645 albo bezpośrednio z wyznaczonym przez ZHP inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: [email protected] oraz numerem telefonu: + 48 888 942 222. Pana/Pani dane osobowe, o których podanie prosimy w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli dobrowolnie i z własnej inicjatywy poda Pan/Pani jeszcze inne dane, wysyłając je do ZHP jednoznacznie potwierdza pan/i zgodę na ich przetwarzanie przez ZHP do celów tej rekrutacji. Jeżeli chce Pan/Pani wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska pracy w ZHP, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Pana/Panią zgody, która powinna brzmieć następująco:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Związek Harcerstwa Polskiego danych osobowych zawartych w załączonym CV oraz w innych dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska pracy”.

Pana/Pani dane osobowe będziemy przetwarzać wyłącznie w celu:

 • przeprowadzenia rekrutacji na niniejsze stanowisko pracy w ZHP; dane będą przechowywane do podjęcia przez ZHP decyzji w sprawie obsadzenia wakującego stanowiska pracy, a jeżeli jeszcze przed jego obsadzeniem okaże się, że Pana/Pani kandydatura nie zostanie przyjęta – do podjęcia przez ZHP decyzji o nieprzyjęciu Pana/Pani kandydatury;
 • przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska pracy w ZHP; dane będą przechowywane przez jeden rok od wyrażenia zgody.

Może Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać wyrażone zgody, kontaktując się w tym celu z ZHP albo bezpośrednio z wyznaczonym przez ZHP inspektorem ochrony danych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody nie może powodować jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

Ma Pan/Pani również prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Pełną informację o wszystkich przysługujących Panu/Pani prawach uzyska Pan/Pani na zhp.pl/rodo