Kielce w te wakacje już po raz 50 staną się Europejskim Centrum Kultury Młodzieży Szkolnej! W terminie 6-16 lipca Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej świętował będzie swój jubileusz. W wydarzeniu weźmie udział ponad 1000 osób z Polski, Ukrainy i Mołdawii.

W trakcie Wiatraczka czekają nas: dwa dni przeglądów konkursowych, pięć dni warsztatów artystycznych, gra miejska „Zakręceni na Kielce”, barwny korowód, gala półwiecza, a także występy na scenie Amfiteatru Kadzielnia oraz na kieleckim Rynku. Gwarantujemy, że w trakcie Festiwalu nikt w Kielcach nie będzie się nudził!

Jeśli rozważacie wycieczkę do świętokrzyskiego w najbliższym czasie, to serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w koncertach, w trakcie których będziecie mieli okazję zobaczyć naszych utalentowanych uczestników. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Szczegóły znajdziecie na poniższym plakacie:

echo 1 2023@2x

Przypominamy także, że sami nadal możecie stać się częścią Festiwalu! Jeszcze do 8 lipca trwa rekrutacja do Konkursu Piosenki Harcerskiej, szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie w regulaminie.

Chcielibyście wiedzieć więcej o wydarzeniu? Zerknijcie do naszych mediów:
stronę internetową;
facebooka;
instagrama;
flickra;
youtube.

Do zobaczenia w Kielcach!