Grupa Komunikacji i Promocji Projektu Jamboree 2023 poszukuje osoby na stanowisko Redaktora Naczelnego serwisu Polska Inspires. Lubisz pisać? Interesujesz się content marketingiem i nie straszne Ci Google Analytics, a pomysły o nowych kanałach do dystrybucji treści same wpadają Ci do głowy? Szukamy właśnie Ciebie!

Zespół Komunikacji i Promocji Projektu Jamboree 2023 poszukuje do współpracy osoby energetycznej o szerokich horyzontach i pełnej pomysłów. Osoby, która poprowadzi nową stronę promującą Polskę: jej naturę, kulturę, walory turystyczne, sukcesy naukowe, technologiczne i sportowe Polaków. Jak również zainspiruje do odwiedzenia Polski. Dla pełnej realizacji celów projektu wolontariusze będą współpracowali z agendami Głównej Kwatery ZHP, które odpowiadają za poszczególne obszary działania, m.in.: Wydział Komunikacji i Promocji, Wydział Zagraniczny, Wydział Wsparcia Metodycznego, Wydział Inspiracji i Poradnictwa oraz Wydział Finansowo-Ekonomiczny.

Jak aplikować?
Aplikacja powinna zostać przesłana nie później niż do godz. 23.59 dnia 31-10-2016 r. i powinna zawierać:
1. Curriculum Vitae w standardzie Europass (https://europass.cedefop.europa.eu/editors/pl), z podaną datą urodzenia kandydata, przydziałem służbowym do jednostki ZHP, stopniem instruktorskim
i informacją nt. znajomości języków (prosimy podać nazwę języka oraz określić poziom jego znajomości wg skali Rady Europy, tj. od A1 do C2);
2. List motywacyjny, nie dłuższy niż 4 akapity, opisujący doświadczenie, umiejętności oraz przesłanki,
dla których składana jest aplikacja;

Aplikacja powinna zostać przesłana pocztą elektroniczną na adres mailowy: [email protected] z nazwą grupy roboczej umieszczoną w temacie wiadomości. Należy pamiętać o załączeniu klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Dodatkowe informacje na temat zadań, opisu roli oraz projektu Jamboree 2023 można uzyskać pod adresem [email protected].

Więcej informacji:

Oferta – Grupa COM