Decyzją 42. Światowej Konferencja WOSM, to właśnie w Polsce, w 2027 roku, odbędzie się Światowe Jamboree, którego organizatorem jest Związek Harcerstwa Polskiego. Do 25 lutego trwa nabór wolontariuszy, którzy dołączą do zespołu organizującego zlot w 2027 roku. Dołączysz? Podejmiesz wyzwanie?

Możliwość organizacji Jamboree w Polsce to dla naszej organizacji ogromne wyróżnienie, ale też wyzwanie. Teraz, w myśl hasła przewodniego naszej kandydatury i całego zlotu – bravely – musimy odważnie podjąć działania, które sprawią, że organizacja Jamboree stanie się nie tylko wspaniałą przygodą dla tysięcy młodych ludzi, ale także będzie dobrze wykorzystaną szansą do rozwoju organizacji. Do 25 lutego możesz zaangażować się jako wolontariusz i dołączyć do międzypokoleniowego i międzynarodowego zespołu, który organizuje Światowe Jamboree Skautowe 2027. To wyjątkowa szansa na rozwój, służbę, przygodę i zabawę.

Trwa rekrutacja na stanowiska między innymi w obszarach takich jak:

  • akredytacje;
  • komunikacja (grafika);
  • relacje z reprezentacjami;
  • usługi gastronomiczne;
  • zdrowie i usługi medyczne;
  • program “Wszyscy jesteśmy gospodarzami”;
  • miasteczko Jamboree;
  • Safe From Harm;
  • transport;
  • zarządzanie obiektem.

Pełna lista stanowisk oraz wymagania rekrutacyjne dostępne są na stronie: Jamboree 2027

Otwórz się na to niesamowite wydarzenie i działaj odważnie zgodnie z hasłem Jamboree 2027 – “Bravely”! W końcu wszyscy jesteśmy gospodarzami!