Jak zostać superbohaterem w 3 dni?

Instruktorzy! Nasza Ziemia jest zagrożona! Jeśli nic nie zrobimy, globalne problemy pokonają nas w niedługiej przyszłości. Tym razem nie pomoże nam jednak ani Batman, ani Supermen – to właśnie wy musicie zostać superbohaterami i uratować planetę! Na szczęście Zespół ds. CZR przychodzi z pomocą i zaprasza na weekendowy kurs dla superbohaterów. W czasie spotkania w Warszawie przekażemy wam wiedzę na temat edukacji globalnej oraz współzależności, budowania poczucia odpowiedzialności i założeń Agendy ONZ. Nauczymy was, jak uczyć o tym innych i pokażemy rolę ZHP w tej układance.

Kurs CZR to szkolenie mające na celu wyposażenie uczestników szkolenia w wiedzę z zakresu Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz podnoszenie kompetencji trenerskich w zakresie prowadzenia szkoleń na temat edukacji globalnej i CZR. Kurs jest formą przygotowania do roli „superbohatera CZR” w chorągwiach, który wesprze proces wdrażania idei CZR w ZHP.

Kiedy?

20-22 września 2024 + spotkanie wieczorne online po kwartale od szkolenia

Gdzie?

centrum Warszawy

Dodatkowa Składka Członkowska:

120 zł na konto: 20 1140 1010 0000 5392 2900 1053 prowadzone w mBank SA, do 10 września.
W treści operacji bankowej należy podać informację: dodatkowa składka członkowska zadaniowa (lub DSCZ) – „Kurs CZR” oraz imię i nazwisko uczestnika.

Prowadzące:

• hm. Elżbieta Olczak,
  • hm. Aleksandra Berner,
  • hm. Aniela Radecka,
  • phm Barbara Skwarczyńska,
  • phm. Adrianna Błażek.
Zgłoszenia pod linkiem  przyjmowane są do 1 września.