Jak przesłać służbę?

Służbę można przesłać do administratora strony poprzez wypełnienie FORMULARZA MAPY SŁUŻBY

Ważne informacje i wskazówki:

• Zobaczcie, z jakich pól do wypełnienia składa się formularz, abyście nie zapomnieli o żadnym elemencie realizacji Waszej służby, a później przygotowali się do jej opisania.
  • Upewnijcie się, że wszystkie osoby widniejące na zdjęciach są członkami ZHP i wypełniły e-deklarację członkowską, gdzie wyrazili zgodę na przetwarzanie wizerunku w celach promocyjnych.
  • Niezbędne jest podanie imienia i nazwiska autora zdjęcia oraz potwierdzenie, że wyraził on zgodę na przekazanie fotografii w celach redakcyjnych.

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

Corocznie w obozach harcerskich bierze udział ponad 85 000 osób.
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!