Jak minął pierwszy miesiąc nowego roku? Porzucone postanowienia noworoczne, czy jednak podjęte wyzwania? U nas zdecydowanie produktywnie! Nasze marzenia powoli przekuwamy w czyn. W zespole praca wre, by za kilka miesięcy wyruszyć w trasę!

Nasza droga „jednoŚLADAMI Andersa” rozpocznie się już w listopadzie. W planach jest kręcenie kilometrów przez 17 krajów, przez 4 pory roku, w każdych warunkach pogodowych. By sprostać temu wyzwaniu, skorzystamy z pomocy niezawodnego partnera – Medyk Rescue Team!

Zespół ten oferuje pomoc medyczną w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Mają doświadczenie w ratownictwie wysokościowym, górskim, wodnym, poszukiwaniach zaginionych… Są po prostu wszechstronnym zespołem profesjonalistów w swej dziedzinie! Członkowie tej grupy na codzień wykonują zawody powiązane z działaniami medycznymi, stąd wynika ich ciągłe doskonalenie się i doskonała znajomość sytuacji podwyższonego ryzyka. Team ma w swoim składzie także instruktorów o najwyższych kwalifikacjach, szkolących służby państwowe oraz instytucje prywatne. Dzięki ich wspólnym projektom, szkoleniom oraz ćwiczeniom są w stałej gotowości do działania.

Mieliśmy przyjemność z nimi działać podczas Bike Jamboree w latach 2017-2019. Już wtedy przeprowadzili dla nas specjalistyczne szkolenia z zakresu ratownictwa, zaopatrzyli w perfekcyjnie wyposażone apteczki oraz udzielali 'tele-porady’ na drugi koniec świata. Podczas projektu „JednoŚLADAMI Andersa” plan działania jest podobny – Medyk Rescue Team dba o bezpieczeństwo, a my skupiamy się na realizacji marzeń!

Jesteśmy pewni, że ponownie będzie to udana współpraca! Zaś członkowie kolejnych etapów na trasie – mimo że daleko od domu, będą się czuli bezpiecznie.

medyk1
medyk3