W sobotę 13 marca 2021 r. członkowie Związku Harcerstwa Polskiego będą mogli obserwować obrady Rady Naczelnej ZHP w części poświęconej wyborom Naczelnika ZHP oraz powołaniu na jego wniosek Głównej Kwatery ZHP.

Link do transmisji – transmisja dostępna dla osób posiadających konto w domenie ZHP.

Zgodnie z przyjętym porządkiem obrad, wybory Naczelnika ZHP i Głównej Kwatery ZHP poprzedzone są przyjęciem protokołu z poprzedniej zbiórki Rady Naczelnej, bieżącą informacją Głównej Kwatery od ostatniej Rady Naczelnej, bieżącą informacją Przewodniczącego ZHP od ostatniej Rady Naczelnej oraz procedurą uzupełnienia składu RN na wniosek Chorągwi Stołecznej ZHP.

Wpis będzie aktualizowany.

O 15:05 rozpoczęła się transmisja z wyborów Naczelnika ZHP i Głównej Kwatery ZHP.