Zaproszenie na wyjątkową Galę Dnia Myśli Braterskiej

Maja Pawińska
02/02/2021
~ 1 min czytania

Tegoroczna Gala Dnia Myśli Braterskiej przybierze niespotykaną dotąd formę.

27 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się koncert, podczas którego wybrzmią znane, harcerskie piosenki w nowej aranżacji na orkiestrę symfoniczną. Koncert odbędzie się bez publiczności - będzie jednak transmitowany, abyśmy podczas tego wyjątkowego wydarzenia mogli być razem, ale zdalnie.

Gala DMB będzie okazją do podziękowania wszystkim wolontariuszkom i wolontariuszom, którzy od samego początku pandemii podejmują harcerską służbę.

Dzień Myśli Braterskiej to szczególna data w harcerskim kalendarzu. Zachęcamy, by przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, spotkać się z zastępem czy drużyną na wspólny udział w koncercie lub zaprosić do wspólnego oglądania transmisji rodzeństwo, rodziców, dziadków i wszystkich, którym bliskie jest harcerstwo. Wspólnie poczujmy harcerskiego ducha z nadzieją, że już wkrótce spotkamy się na obozie przy ognisku.

Mecenasem projektu jest Fundacja PKO Banku Polskiego.

Działanie dofinansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.