8 – 9 maja 2021 r. – dwa dni wypełnione warsztatami, prelekcjami i spotkaniami – wszystko wokół szeroko pojętego bezpieczeństwa podczas obozów harcerskich.

Jak zachować się podczas spotkania z dzikimi zwierzętami? Co może być pierwszym sygnałem zbliżającego się załamania pogody? Jakie przepisy obowiązują organizatorów obozów harcerskich? To tylko kilka pytań, na które poszukamy odpowiedzi podczas konferencji. Pomogą nam przedstawiciele służb: POLICJI, STRAŻY POŻARNEJ, STRAŻY MIEJSKIEJ oraz specjaliści: leśnicy, meteorolodzy, prawnicy. Nie zabraknie także miejsca na wymianę doświadczeń i sprawdzonych rozwiązań.

Wydarzenie dedykowane pełnoletnim instruktorom ZHP – organizatorom obozów i kolonii.

Miejsce: Kraków – Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (os. Zgody 8), Kraków

Termin: 8 – 9.05.2021 r.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza.

Konferencja „na żywo”, z zachowaniem procedur bezpieczeństwa dot. Covid-19.

Bądź na bieżąco – dołącz do wydarzenia!

Organizator: Hufiec ZHP Kraków – Nowa Huta / Chorągiew Krakowska