Pełnoletni harcerze i harcerki pełnią służbę, włączając się do akcji “Czuwam”. Pomagają potrzebującym w czasie pandemii i dzielą się braterstwem. Przeczytajcie historię z serii #lokalnibohaterowie.

Ratownicy medyczni codziennie stają na pierwszej linii frontu walki z wirusem. Pod wieloma kombinezonami i maskami kryją się członkowie Harcerski Klub Ratowniczy „Adrenalina” z Hufca ZHP Zgierz z Chorągwi Łódzkiej ZHP, którzy pełnią służbę między innymi w systemowych Zespołach Ratownictwa Medycznego.

Członkowie i członkinie klubu pełnią służbę zarówno w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych i ambulansach, jak i w miejscach niezbędnych dla utrzymania ciągłości ochrony zdrowia np. w protetyce i optyce.

Jakub, Marta, Piotr, Damian, Emil, Łukasz, Piotr, Dariusz, Paweł, Ola, Paulina, Natalia dziękujemy!