Wędrówka w centrum Śląska, wyjątkowa lekcja historii, miejsce spotkania harcerzy z całej Polski, czyli XIX ORSWS. Spotkajmy się w Katowicach pod Wieżą w dniach 5-7 września 2014 r.

Tegoroczna trasa harcerska ORSWS przeniesie Was w świat gry Monopoly, harcerzy starszych zaproszomy na rajza w downe czasy, a wędrownicy zmierzą się z czterema żywiołami. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji muzycznych i wizualnych.

Nie czekaj, zgłoś swój patrol już dziś! Wypełnij formularz na stronie: rajd.katowice.zhp.pl/.

Polub nas i bądź na bieżąco: facebook.com/ORSWS

ORSWS to Ogólnopolski Rajd Szlak Wieży Spadochronowej! Musisz tam być! Zbierz patrol, zachęć harcerzy z drużyny, opowiedz o naszym Rajdzie w swoim hufcu. Będziemy szczęśliwi móc spotkać się z Wami na początku roku harcerskiego.

Sztab XIX ORSWS