Droga Druhno, Drogi Druhu!

• jeśli jesteś harcerką lub harcerzem (co znaczy m. in., że masz opłacone składki!);
  • jeśli masz 15-19 lat;
  • jeśli chcesz na pokładzie "Zawiszy Czarnego" popłynąć z Betlejemskim Światłem Pokoju na Bornholm do skautów duńskich

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Zasady są proste, musisz do 1 grudnia 2011 r.:

• nakręcić (komórką, aparatem lub kamerą) krótki filmik będący atrakcyjną formą pozdrowień dla duńskich skautów z okazji przekazania Światła, a także – przejęcia przez Danię od Polski Prezydencji w Unii Europejskiej (ma to nastąpić 31 grudnia 2011 r.);
  • umieścić ten film w serwisie YouTube;
  • przesłać na adres [email protected] zgłoszenie, w którym podasz: imię, nazwisko, nazwę chorągwi, z której pochodzisz, Twój adres mailowy do korespondencji oraz link do filmu, który umieściłeś w sieci.

Pierwsze miejsca w załodze zaproponujemy 5 osobom, których filmiki do 6 grudnia 2011 r. zdobędą nawięcej pozytywnych głosów  w głosowaniu na YouTube.

Również 6 grudnia 2011 r. komisja konkursowa dokona oceny Waszych filmików i wytypuje kolejnych 20 finalistów, którzy wybiorą się w ten niezwykły, zimowy rejs.

Wyprawa odbędzie się w dniach 18-22 grudnia 2011 r.

Koszt rejsu to 360zł (obejmuje wszystkie opłaty i wyżywienie). Dojazd do Gdyni i powrót do domu – na własny koszt.

Czuwajcie na morzach!!!

hm. Tomasz Maracewicz "Marabut"
komendant CWM ZHP