To materiały dla wszystkich tych, którzy chcą poznać tajniki kształceniowe i być na bieżąco z tym, co wokół tego tematu się dzieje w organizacji!

W drugim odcinku podcastu kształceniowego rozmawiamy o Odznakach Kadry Kształcącej. Pytanie, które prowadząca hm. Agnieszka Rytel postawiła swoim rozmówczyniom – hm. Katarzynie Kurowskiej i hm. Elizie Gilewskiej dotyczyło między innymi tego, czy odznaka jest nam dziś potrzebna, czy jest to narzędzie zbędne. Dyskusja w odcinku toczy się wokół kilku zagadnień, po pierwsze: po co w ogóle w ZHP system OKK; jakie są zalety i wady obecnego systemu; czy można coś ulepszyć, a po drugie, jak wspierać zdobywanie odznak i jakie w związku z tym są zadania hufca czy chorągwi.

Link do podcastu znajdziecie tutaj!

Podcast „Impuls Kształceniowy” to cykliczny program, którego premiera odbywa się w każdą pierwszą sobotę miesiąca na YouTubie, na kanale ZHP. Kolejny odcinek już 1 czerwca!