10 września ulicami Warszawy przejdzie 12 000 uczestników „Spaceru ludzi dobrej woli. Związek Harcerstwa Polskiego jest partnerem tej wielkiej akcji charytatywnej.

ECCO Walkathon to spacer dla całej rodziny i znajomych. Za każdy przebyty kilometr ECCO przekaże 4 zł na rzecz wybranej przez uczestnika instytucji: SOS Wioski Dziecięce, Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Fundacji Radia Zet, Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego lub Børnehjertefonden (Dania – fundacja wspierająca dzieci z chorobami serca).

Dwustu wolontariuszy-członków ZHP będzie w czasie Walkathonu pełniło służbę, między innymi pokazując trasę i organizując miasteczko namiotowe na warszawskiej Agrykoli.

Wszyscy harcerze spotykają się o godz. 7.00 koło siedziby Polskiego Radia przy ul. Myśliwieckiej. Jeszcze możesz do nich dołączyć. Pisz [email protected] lub dzwoń do koordynatora akcji hm. Macieja Pietraszczyka – 503 664 824.

Każdy harcerz-wolontariusz poza tym, że będzie miał ogromną satysfakcję z uczestniczenia w akcji, otrzyma: t-shirt, czapeczkę, opaskę, zniżkę na produkty Ecco i prowiant.

phm. Karol Gzyl
instruktor GK ZHP