Członkowie ZHP na co dzień realizują ideę radosnego patriotyzmu, poznając historię naszego kraju, działając na rzecz społeczności i uczestnicząc w obchodach ważnych dla Polski świąt oraz rocznic – tak było również dzisiaj.

Harcmistrzyni Katarzyna Brzyska – Skarbniczka ZHP oraz Wiceprzewodniczący ZHP harcmistrz Tomasz Huk wzięli udział w defiladzie „Silna Biało-Czerwona” zorganizowanej z okazji Święta Wojska Polskiego w Warszawie. Następnie uczestniczyli w uroczystym spotkaniu na zaproszenie Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy na Zamku Królewskim wraz z przedstawicielami rządu, wojska i korpusu dyplomatycznego.

Harcerki i harcerze w całej Polsce byli obecni na lokalnych uroczystościach w ich małych ojczyznach, aby upamiętnić bohaterską postawę walczących podczas Bitwy Warszawskiej.

Zdjecia na strone 7