Harcmistrzyni Martyna Kowacka podczas forum brała udział w panelu Współpraca międzynarodowa – co nam daje, jak zacząć i gdzie szukać wsparcia?. Podczas panelu Naczelniczka ZHP dzieliła się dobrymi praktykami wynikającymi z wielu doświadczeń ZHP w zakresie działań międzynarodowych i wykorzystywania funduszy do tych aktywności, w tym także o organizowanym przez nas 26. Światowym Jamboree Skautowym, które odbędzie się w Polsce w 2027 roku. W panelu uczestniczyła także Agnieszka Odachowska-Piosik, reprezentująca Fundację Razem dla Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych odbywa się cyklicznie od 1996 roku, gromadząc osoby działające w organizacjach pozarządowych, samorządach, administracji publicznej oraz biznesie. Forum to spotkanie organizacji i ich sojuszników, mające na celu wspólne planowanie, jak organizacje mogą się rozwijać i rosnąć.