Już w trzeci weekend kwietnia (19-21.04) spotkamy się w Radomiu na szkoleniu Metodyk! 2024. Zaproszenie kierujemy do kształceniowców oraz metodyków prowadzących kursy drużynowych. Organizatorem są wydziały metodyczne GK: Wydział Zuchowy, Wydział Harcerski, Wydział Starszoharcerski oraz Wydział Wędrowniczy. Szkolenie jest certyfikowane przez Centralną Szkołę Instruktorską.

W trakcie szkolenia odbędą się warsztaty podnoszące umiejętności kształceniowe i umożliwiające wymianę doświadczeń w zakresie organizowania kursów drużynowych. Pochylimy się również nad standardem kursów oraz budowaniem wspólnoty w chorągwiach.

Termin: 19-21 kwietnia 2024 roku
Miejsce: Radom
Koszt: 120 zł
DSCZ obejmuje: nocleg w bursie szkolnej, pełne wyżywienie (od sobotniego śniadania do niedzielnego śniadania), materiały programowe, bufet kawowy.

Warunkiem uczestnictwa jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 10 kwietnia 2024 roku oraz płatność DSCZ na wskazane w mailu potwierdzającym zgłoszenie konto do dnia 12 kwietnia 2024 roku. Liczba miejsc ograniczona jest do 80 uczestników. Uczestniczki i uczestnicy muszą posiadać konto w systemie Tipi ZHP i wymagane zgody RODO w Tipi oraz opłaconą Podstawową Składkę Członkowską za II kwartał 2024 roku.

REGULAMIN WYDARZENIA