"Najpierw siła, potem masa – Setka z hakiem – to jest klasa!" – to jedno z wielu haseł reklamujących fantastyczną, sportowo-harcerską ogólnopolską imprezę, noszącą właśnie nazwę "Setka z hakiem".

Zapraszamy 10 -12 maja 2013 r.  na rajd organizowany na terenie Opolszczyzny.przez Harcerski Akademicki Krąg Instruktorski, w którego skład wchodzą głównie harcerze-studenci Uniwersytetu Opolskiego i Politechniki Opolskiej.

Zadanie uczestników tego ekstremalnego rajdu polega na przejściu lub przebiegnięciu 100 km plus hak (w postaci kilku dodatkowych kilometrów) w 24 godziny, z mapą i opisem trasy w ręku.

Trudne? Spróbuj! Wystarczy, że podejmiesz wyzwanie i przejdziesz chociaż część – dobra zabawa, nagrody dla najlepszych oraz upominki i dyplomy dla wszystkich – gwarantowane!

Koszt: 35 zł dla członków ZHP – osób wpisanych do ewidencji ZHP, 40 zł dla osób niezrzeszonych w ZHP, 45 zł dla wszystkich, którzy wyślą zgłoszenie po terminie.

Zachęcamy do zgłębienia informacji na stronie tutaj, gdzie znajduje się regulamin rajdu i polubienia naszego fanpage'u na facebooku.

Zobaczcie sami, jak młodzi ludzie potrafią zrobić coś naprawdę dobrego 😉

Kontakt i zgłoszenia pod adresem e-mail: [email protected]

pwd. Dominika Hebda