W tym roku cała organizacja gra z Orkiestrą, aby dołożyć swoją cegiełkę do leczenia płuc po pandemii.

Członkinie i członkowie ZHP wspierają Finały WOŚP poprzez organizowanie Sztabów w hufcach, zbieranie do puszek, zabezpieczanie medyczne Finałów – w tym roku również wspólnie zbieramy środki w ramach eSkarbonki ZHP

Zachęcamy do wsparcia 32. Finału WOŚP i wpłacenia wybranej sumy do wirtualnej skarbonki wszystkich harcerek i harcerzy ZHP! Aby to zrobić, wystarczy wejść w link, wpisać kwotę oraz swoje imię, a następnie wybrać metodę płatności. 

Razem możemy zrobić więcej, aby wesprzeć cel tegorocznego Finału – wystarczy parę kliknięć!

To nie wszystko! Możesz wziąć także udział w licytacji kolekcjonerskiego numerowanego krzyża harcerskiego o numerze 7. Licytację znajdziesz pod adresem: https://allegro.pl/oferta/15044324985