Turniej Zastępów – wyniki etapu jesiennego

W etapie jesiennym zgłoszono 152 raporty z realizacji zadań wykonanych przez 38 zastępów! Najwięcej zadań – aż 14 – wykonał zastęp Ostoja. Etap jesienny zaliczyło łącznie 31 zastępów – zrealizowane minim po 1 zadaniu z dwóch różnych kierunków programowych.
Wśród zastępów harcerskich najlepszy okazał się zastęp LAS (44 DH “Buki”) z Gniezna, uzyskując 180.3 punkty! Drugie miejsce zajął warszawski zastęp Sowy (134 WDH “Czarneccy”) z wynikiem 142.3 punktów, a trzecie zastęp Amigos (VI GDH Traperzy) z Kutna z wynikiem 106.4 pkt.
Najlepsze zastępy harcerskie – serdeczne gratulacje!Wśród harcerzy starszych prym wiedzie zastęp Ostoja (1 WDP “Ostoja) z Inowrocławia z zawrotnym wynikiem 280.2 punktów! Jest to najwyższy wynik uzyskany w tym etapie Turnieju, gratulacje! Drugie miejsce zajął zastęp KHAPKA MK (19 DH “Buki”) z Nowego Tomyśla uzyskując 222.7 punktu. Trzecie miejsce przypadło zastępowi Wilcza Rada (7 ŁDH “Wataha”) z Łodzi – zdobyli oni 181 punktów!

Spośród zastępów wędrowniczych najwięcej punktów zdobył zastęp Envintalaya (WGSH “11”) z Wrocławia uzyskując 234.7 punktów. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się dwa zastępy z Hufca Białystok: zastęp Ogniwa (15 BDH “Mrok”) z wynikiem 127.6 punktu oraz zastęp Stępka (19 BWDH “Galeon”) z wynikiem 123 punktów!

Wszystkim zastępom serdeczne gratulujemy!

Z wszystkimi zastępami, które spełniły wymagania określone regulaminem skontaktujemy się w najbliższym czasie w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących wysyłki naszywek na proporce.

Pełne zestawienie wyników można zobaczyć na stronie klikając w poniższy link:

Wyniki etapu jesiennego

Powodzenia w etapie zimowym!

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

CZY WIESZ, ŻE...

Corocznie w obozach harcerskich bierze udział ponad 85 000 osób.
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!