Druhny i Druhowie,

Zapraszamy do aktywnego udziału w Programie Partnerskim mBanku i ZHP. Każda chorągiew i każdy hufiec może otrzymywać premię finansową za reklamowanie na swoich stronach WWW rachunków bankowych przygotowanych specjalnie dla członków ZHP.

Jak to działa? Każda chorągiew i każdy hufiec otrzymuje indywidualne linki do promowania oferty mBanku dla harcerzy. Dzięki umieszczeniu tych łączy, na stronie internetowej pojawia się baner promujący "Konto z lilijką", który po kliknięciu pozwala na założenie rachunku. Gdy harcerz założy konto bankowe i spełni inne warunki programu, jednostka, poprzez której łącze rachunek został założony, otrzyma premię. Każdy link może być użyty na dowolnej liczbie stron internetowych, np. hufiec może umieścić baner ze swoim kodem na stronach szczepów i drużyn, a chorągiew na stronach zespołów i referatów.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy na stronę https://www.zhp.pl/programpartnerski/. Jeżeli Wasza jednostka nie otrzymała linków albo banerów, również znajdziecie je na tej stronie. Informacje na temat Programu Partnerskiego są także udzielane poprzez e-mail [email protected].

Patryk Selwa
Specjalista IT GK ZHP