Gawędy są istotną częścią świeczkowisk i ognisk, ale dzięki naszemu wyjątkowemu cyklowi nagranych opowieści możecie ich posłuchać także w domu lub podczas spaceru!

Dziś zapraszamy do wysłuchania gawędy pt. „Marta i kwiatek”, napisanej przez harcmistrzynię Magdalenę Jakubowską, którą przeczyta dla was Monika Horna-Cieślak – Rzeczniczka Praw Dziecka. Poznajcie Martę, która pewnego dnia zapomniała wywiązać się z obiecanego zadania i narobiła sobie kłopotów. Posłuchajcie, co z tego wynikło i jakie wnioski wyciągnęła nasza bohaterka.

Ta historia jest częścią cyklu gawęd nagranych z okazji Imienin Zucha. To opowieści pełne ciepła, mądrości i przygód, które z pewnością zainspirują was do działania i pozwolą na chwilę przemyśleń.

Odsłuchaj tutaj.

__
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.