Zapraszamy przedstawicieli drużyn do zgłaszania się na seminarium polsko-niemieckie Start-Up 2013, które odbędzie się w Dreźnie 1-3 lutego 2013.r. Organizatorem jest mieszany zespół ZHP-DPSG. Celem seminarium jest stworzenie warunków do nawiązywania współpracy między drużynami z Polski i Niemiec.

W programie: warsztaty szkoleniowe na temat współpracy międzynarodowej, specyfiki naszych organizacji, pozyskiwania dofinansowania, różnic i podobieństw kulturowych.

Seminarium będzie prowadzone równolegle w języku polskim i niemieckim, jednak stawiamy uczestnikom pewne wymagania językowe, o których więcej w załączniku. Załącznik zawiera również pozostałe szczegóły dotyczące rekrutacji.

Jednym z warunków zakwalifikowania się na seminarium jest przesłanie ankiety zgłoszeniowej do 15 grudnia 2012 r.

phm. Piotr Miara HO
szef zespołu ds. organizacji niemieckojęzycznych
Wydział Zagraniczny GK