Czy wiecie, że skrzaty istnieją naprawdę? Poznajcie historię pewnego malutkiego – dziesięciocentymetrowego skrzata, który jednym strzałem z łuku pozbył się swoich strachów.

Jeśli chcecie poczuć magię zuchowych opowieści, zapraszamy was do odsłuchania kolejnej gawędy „Leśny skrzat i złota strzała” autorstwa harcmistrzyni Katarzyny Dulskiej, czytanej przez podharcmistrzynię Olgę Junkuszew – instruktorkę ZHP.

Opowieść jest częścią zbioru gawęd napisanych przez członków ZHP i nagranych wraz z naszymi partnerami z okazji tegorocznych Imienin Zucha. Gawędę można odsłuchać na zbiórce, w domu czy w samochodzie – ostrzegamy, że może przenieść słuchaczy w bajkowy, zaczarowany świat!

Odsłuchaj tutaj!
__
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.