Drogi rodzicu! Czy chcesz wesprzeć swoje dziecko w poszukiwaniu „własnego ja”? A może szukasz sposobów na rozmowy z młodzieżą? Odsłuchaj podcastu ZHP „Iskierka” i dowiedz się, jak nawiązać nić porozumienia z nastolatkiem w okresie buntu.

W ZHP wspieramy wychowanie harcerek i harcerzy, dlatego wiemy, jak ważna jest pomoc, rozmowa, czy uważność na ich zachowanie. Harcerskie ekspertki, w najnowszym odcinku podcastu, z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem w pracy z młodzieżą w ZHP oraz swoją wiedzą zawodową.

W listopadowym odcinku naszymi gościniami są:

– harcmistrzyni Dagmara Mrzewa – założycielka firmy psychologiczno-edukacyjnej oraz Komendantka Hufca ZHP Łódź Górna;

– podharcmistrzyni Angelika Szelągowska-Mironiuk – psycholożka, psychoterapeutka, członkini zespołu Łódzka dba o Zdrowie w Chorągwi Łódzkiej;

– harcmistrzyni Katarzyna Rożek–Lewandowska – ilustratorka prowadząca zajęcia z myślenia wizualnego, instruktorka Wydziału Wędrowniczego Głównej Kwatery ZHP.

Rozmowę prowadzi podharcmistrzyni Julia Czekalska.

Odsłuchaj podcastu tutaj.