Centralna Szkoła Instruktorska wśród swoich zadań ma zbieranie dorobku kształceniowego. Jednym z miejsc tworzenia tego dorobku są bez wątpienia webinary „W kręgu SOKK i ZOKK, ponadto liczne dyskusje instruktorskie i zbiórki kształceniowe. Wielokrotnie jednak trudno o jakiś ślad z takich wydarzeń, dlatego harcmistrzyni Agnieszka Rytel podjęła się wyzwania przygotowywania podcastów kształceniowych.

W pierwszym odcinku podcastu zagościła harcmistrzyni Maria Kotkiewicz, szefowa Centralnej Szkoły Instruktorskiej, która przybliża działania zespołu. Prowadząca wraz z gościnią rozmawia także o tym, co w CSI się aktualnie dzieje, co jest planowane; o kształceniu harcmistrzowskim oraz o pracy nad różnymi programami. Znajdziecie tu także treści dotyczące akredytacji i certyfikacji w naszej organizacji. Rozmowę prowadzi harcmistrzyni Agnieszka Rytel.

Materiał znajdziecie tutaj: https://youtu.be/XPtYPD8S5F0.

Podcast „Impuls Kształceniowy” to cykliczny program, którego premiera odbywa się w każdą pierwszą sobotę miesiąca na YouTubie, na kanale ZHP (https://www.youtube.com/@ZHP360).