To już trzecie wydanie podcastu Centralnej Szkoły Instruktorskiej ZHP „Impuls Kształceniowy”. Tym razem będziecie mieli okazję posłuchać rozmowy harcmistrzyni Agnieszki Rytel z harcmistrzem Zbigniewem Nowakiem. Głównym tematem odcinka jest kształcenie osób dorosłych w organizacji. Rozmowa ta toczy się na kanwie doświadczeń rozmówców, ale także na podstawie badań, które gość prowadzi w ramach przygotowywanego doktoratu.

W podcaście znajdziecie także rozważania teoretyczne związane z andragogiką, które dotyczą tego, kto właściwie jest dorosłym? Czy praca kształceniowa z nim, różni się czymś od pracy z nastolatkami? Nie zabraknie kwestii praktycznych! Z tego odcinka dowiecie się, jakie narzędzia wykorzystywać do pracy z dorosłymi i o czym pamiętać, gdy grupa kursowa jest różnorodna wiekowo.

Odsłuchaj tutaj.

Podcast „Impuls Kształceniowy” to cykliczny program, którego premiera odbywa się w każdą pierwszą sobotę miesiąca na YouTubie, na kanale ZHP (https://www.youtube.com/@ZHP360).