Start Plebiscyt instruktorski Niezwyczajni

Siłą ZHP są instruktorzy – wolontariusze. To właśnie oni codziennie pracują z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce. Wśród blisko ponad 12 000 kadry Związku Harcerstwa Polskiego, którzy swoim zapałem, charyzmą czy pomysłowością potrafią zainicjować wyjątkowe działania. Poprzez swoją aktywność zmieniają świat na lepszy. Z zaangażowaniem wychowują kolejne pokolenia młodych polaków w zgodzie z ideałami płynącymi z Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego. Swoim przykładem wyznaczają nową jakość działań społecznych, łamią stereotypy. Tak właśnie działają „Niezwyczajni” instruktorzy ZHP.

Plebiscyt „Niezwyczajni” to wspaniała okazja, by głośno powiedzieć im – dziękujemy. Wyróżnienie tytułem „Niezwyczajnego” to uznanie tysięcy członków ZHP, którzy nominują kandydatów oraz wybierają zwycięzców w głosowaniu internetowym.

Głosowanie internetowe trwa do 23:59 18 lutego 2018 r.

Niezwyczajni 2017

Głosowanie zostało zakończone. Jeżeli oddałeś głos przed jego zakończeniem, możesz w dalszym ciągu go potwierdzić.