Wydział Wychowania Wodnego GK ZHP w 2015 roku ustanowił coroczne nagrody: HARCERSKI REJS ROKU oraz HARCERSKI SPŁYW ROKU. W tym roku zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji plebiscytu!

Celem obu nagród jest popularyzacja sportów wodnych, promowanie harcerskich żeglarzy i kajakarzy, aktywizowanie środowisk do organizacji ciekawych rejsów i spływów, a także umożliwienie prezentacji środowisk na forum ogólnopolskim.
Nagroda za Harcerski Rejs Roku przyznawana jest w dwóch kategoriach – morskiej i śródlądowej.
Kto może się ubiegać o nagrodę?

Każde środowisko harcerskie, które w roku 2016 zorganizowało rejs lub spływ kajakowy, spełniający następujące warunki:
– był organizowany przez jednostkę harcerską i brali w nim udział harcerze
– odbywał się na jachcie motorowym, żaglowym (rejs) lub jednostce wiosłowej (spływ)
– trwał dłużej niż 3 dni (rejs) lub dłużej niż 1 dzień (spływ)
– wyróżnia się ze względu na swoją specyfikę, fabułę, trasę, zdarzenia bądź poziom trudności
Jak się zgłosić?

Prześlij zgłoszenie w dowolnej formie (film, opis, prezentacja, plakat itp.) na adres:
[email protected], jeśli zgłaszasz spływ
[email protected], jeśli zgłaszasz rejs
Zgłoszenia należy wysyłać do 30 stycznia 2017 roku.

Ogłoszenie wyników nastąpi w lutym 2017 roku, a przyznanie nagród – 18 lutego 2017 podczas konferencji Wychowanie Wodne w ZHP.
Szczegółowe regulaminy:

Harcerski Rejs Roku – cwm.edu.pl/harcerski-rejs-roku-2016

Harcerski Spływ Roku – cwm.edu.pl/harcerski-splyw-roku

Zapraszamy wszystkie środowiska do udziału – zarówno te specjalnościowe, jak i nie pracujące z żadną specjalnością.