W ZHP chcemy, aby nasi podopieczni weszli w dorosłe życie ze sprawnościami – umiejętnościami na całe życie, które zdobywają w drużynach i zastępach. Częścią naszego wspierania w wychowaniu jest także troska o wychowanie ekonomiczne, dlatego przychodzimy do was z propozycją nie do odrzucenia! 

Jeśli jesteś członkiem ZHP, masz min.16 lat oraz chcesz zdobyć wiedzę z zakresu ekonomii, zwłaszcza związaną z zagadnieniem kredytów, to ta propozycja jest dla ciebie! 

Warszawski Instytut Bankowości we współpracy z Wydziałem Wychowania Ekonomicznego GK ZHP udostępnił dla członków naszej organizacji specjalną edycję ekonomicznej gry internetowej Score Hunter Junior, która znajduje się na platformie edukacyjnej Biura Informacji Kredytowej. 

Czym jest Score Hunter Junior? 

Score Hunter Junior to nie tylko dobra zabawa, gra ma też walor edukacyjny. Podczas rozgrywki gracze będą mieli okazję dowiedzieć się jak budować swoją wiarygodność kredytową, bezpiecznie i odpowiedzialnie korzystać z produktów kredytowych oraz chronić swoją tożsamość. Przejście całej gry zajmuje od kilku do kilkunastu godzin. Rozgrywkę można rozłożyć w czasie, nie trzeba całej gry przechodzić na raz. 

Dla 10 najlepszych graczy z ZHP czekają atrakcyjne nagrody. 

Konkurs trwa do 5 maja 2023 roku do godziny 12:00.  

Więcej informacji: https://bakcyl.wib.org.pl/bakcyl/konkursy/score-hunter-junior-zhp/  

Zapisy poprzez platformę edukacyjna Biura Informacji Kredytowej: www.junior.scorehunter.edu.pl 

Jeśli interesuje cię wychowanie ekonomiczne w ZHP, to na stronie wydziału znajdziesz informacje o innych inicjatywach i działaniach: https://zhp.pl/wwe 

Może to dobra okazja, aby zrealizować sprawność lub zadanie w ramach próby na stopień? 

fot. Karolina Piotrowska/ ZHP

Warszawski Instytut Bankowości (WIB) został utworzony w 1993 roku z inicjatywy Związku Banków Polskich i banków-fundatorów. Działa na rzecz rozwoju i wypracowywania rozwiązań, służących klientom, pracownikom i instytucjom finansowym. WIB jako jeden z liderów kształcenia kadr bankowych w Polsce, od pierwszych lat działalności realizował projekty ukierunkowane na podnoszenie kompetencji bankowców i jakości praktyk rynkowych instytucji finansowych.