Drogi rodzicu! Rozpoczął się nowy rok szkolny, a ty szukasz rozwijających zajęć dodatkowych dla swojego dziecka? W ZHP twoja pociecha znajdzie atrakcyjny, różnorodny, dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży program.

To tutaj nauczy się samodzielności oraz rozwinie swoje zainteresowania, a dzięki harcerskim wyjazdom będzie obcować z naturą. Instruktorki i instruktorzy ZHP wspierają wychowanie podopiecznych w bezpiecznym środowisku, rozwijając w nich sprawności na całe życie, które pozwolą im odważnie wkroczyć w dorosłość. Jak zapisać dziecko do ZHP? To proste!

Na naszej stronie znajdziesz informację o chorągwiach (prawy, górny róg), a na ich stronach wykazy hufców w poszczególnych miejscowościach. To z nimi należy się skontaktować, aby dziecko mogło stać się członkiem ZHP!

Dobrym źródłem informacji jest również szkoła, do której uczęszcza dziecko – zapytaj w placówce o drużynę ZHP.

Otwórz swoje dziecko na harcerską przygodę w ZHP, gdzie zdobędzie niejedną sprawność na całe życie!

Dowiedz się więcej tutaj.

*Granice wiekowe mają charakter orientacyjny – o momencie przejścia członka ZHP między grupami metodycznymi decydują wspólnie drużynowi prowadzący obie grupy metodyczne.