Kierujemy go do rodziców, którzy chcą kreatywnie i aktywnie wspierać wychowanie swoich dzieci.
W ZHP dbamy o to, aby nasi podopieczni od najmłodszych lat wyrabiali w sobie proekologiczne zachowania, a także, aby byli świadomi, jak dbać o środowisko. Ten temat jest dla nas szczególnie ważny, gdyż mówi o nim 6. punkt Prawa Harcerskiego!

Ekspertkami w dwunastym odcinku podcastu są:
– harcmistrzyni Aleksandra Berner, zawodowo – specjalistka ds. środowiska w firmach przemysłowych, autorka publikacji i programów ekologicznych, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i kadr zarządzających, członkini krajowych i międzynarodowych zespołów zajmujących się zrównoważonym rozwojem. Harcersko – kierowniczka Zespołu ds. Celów Zrównoważonego Rozwoju w Głównej Kwaterze, prywatnie mama dwójki dzieci;
– harcmistrzyni Magdalena Suchan instruktorka Chorągwi Łódzkiej ZHP, praktykująca na co dzień ideę eko i fit, czego dowodem są między innymi długie rowerowe podróże, podczas których wykręciła już tysiące kilometrów zarówno w Europie, jak i na Bliskim Wschodzie. Magda uwielbia gotować i zdrowo jeść, a do tego jest aktywna sportowo na wielu polach i nie tylko na lądzie.

Rozmowę prowadzi podharcmistrzyni Julia Czekalska.

Kliknij po moc ekologicznych inspiracji i wiedzy tutaj.