Dofinansowanie od PFN

Od marca 2024 r. ZHP realizuje projekt "Promocja Polski wśród międzynarodowej grupy uczestników Intercamp 2024" w ramach organizacji tego też wydarzenia -międzynarodowego spotkania młodych osób zaangażowanych w harcerstwo. Tegoroczna edycja skupia się na ochronie środowiska, konkretnie na problemie „zanieczyszczenia światłem” i zgromadzi 2500 skautek i skautów w wieku od 11 do 17 lat z opiekunami, reprezentujących organizacje z wielu państw Unii Europejskiej.
 
Intercamp umożliwia młodym ludziom rozwój międzynarodowych relacji i nawiązania przyjaźni podczas weekendowego biwaku harcerskiego. Wydarzenie to także okazja do promocji Polski: jej kultury, gościnności i dziedzictwa przyrodniczego wśród międzynarodowej grupy uczestników. Obozy będą mieściły się głównie w Świeradowie-Zdroju, Czerniawie-Zdroju i w Górach Izerskich, gdzie uczestnicy zostaną zakwaterowani w namiotowym miasteczku.
 
Do zobaczenia na Intercampie 2024!

Całkowita wartość projektu: 50 000 zł

                     


Projekt "Promocja Polski wśród międzynarodowej grupy uczestników Intercamp 2024" został dofinansowany ze środków Polskiej Fundacji Narodowej — Oficjalnego Partnera Intercamp 2024.

WSPÓLNIE DLA HARCERSKIEJ MISJI

Twoje wsparcie, nasza siła!

Numer konta do darowizn na rzecz ZHP

22 1140 1010 0000 5392 2900 1017

CZY WIESZ, ŻE...

„Zawisza Czarny” to flagowy statek ZHP . Żaglowiec uratował część załogi żaglowca Marques, który zatonął w gwałtownym szkwale. Po wzięciu rozbitków na pokład Zawisza, pomimo wysokiego stanu morza i bardzo silnego wiatru, pozostał w rejonie wypadku, poszukując ofiar. Na Bermudach żaglowiec i jego załogę witano jak bohaterów….
Czuwaj! Zauważyłeś coś co można poprawić?
Nasza strona internetowa jest naszym obozowiskiem w wirtualnym świecie, zbieranie feedbacku jest jak zbiórka przy ognisku, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami.Jeśli widzisz coś co można poprawić to proszę kliknij ikonkę feedbacku z prawej strony ekranu i prześlij naszemu zespołowi feedback. Pomoże nam to w rozwoju całego serwisu!
Skip to content