ZHP znajdziecie w wielu social mediach — niektóre z nich są kierowane do osób, które jeszcze nie znają naszej działalności, a niektóre do osób, które w harcerstwie są już od wielu lat. Czy wiecie, gdzie szukać informacji, gdy należycie do ZHP? Przygotowaliśmy dla was małą ściągawkę.

W Intranecie (czyli stronie https://gkzhp.sharepoint.com/) oraz na stories na Instagramie (@ZHP_PL) znajdziecie najnowsze informacje o wydarzeniach i przedsięwzięciach w ZHP, a także garść newsów o nowych propozycjach programowych i wydawnictwach. W Intranecie znajdziecie także najważniejsze informacje od władz ZHP!

Jeśli szukacie wydarzenia, na które warto udać się z drużyną – koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę – https://zhp.pl/wydarzenia.

Co miesiąc, mając pocztę w domenie @ZHP.PL, otrzymacie od nas maila z newsletterem, w którym znajdziecie podsumowanie tego, co było najważniejsze w danym miesiącu dla naszej organizacji.

Kanał ZHP na YouTube (https://www.youtube.com/zhp360) to miejsce, w którym znajdziecie wszystko — od rozmów o tym, jak realizować sprawności po pomysły na majsterki! To prawdziwy harcerski poradnik. Co wtorek i czwartek czeka na Was nowa dawka wiedzy. A raz w miesiącu zapraszamy na program „Harcerskim Szlakiem”, który nadajemy live z gośćmi wprost z naszego studia.

Na grupie inspiracji na Facebooku (ZHP I Strefa Inspiracji), znajdziecie co tydzień nowe tematy do dyskusji i do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Ponadto, jest możliwość dodania ogłoszenia czy zaproszenia na wydarzenie, które to wy organizujecie.

Magazyn „Na Tropie” oraz „Czuwaj” – to felietony, spostrzeżenia, inspiracje, a także wiadomości, co się dzieje w ZHP.

Plansza komunikacja wewnętrzna 1 1