Sto godzin na pokładzie Zawiszy Czarnego

Stugodzinny rejs to idealna okazja, aby podjąć się nowego wyzwania i spróbować swoich sił w morskiej żegludze. Umożliwi on także zrealizowanie stażu, który jest wymagany do uzyskania stopnia kapitana jachtowego.

Dlaczego warto wziąć udział w rejsie stażowym?

Początek września to ostatnie chwile ciepłego Bałtyku. Zapraszamy na spędzenie tych dni na pokładzie legendarnego szkunera sztakslowego Zawisza Czarny! Żądni morskiej przygody wypłyną w morze, aby zrealizować godziny stażowe jednocześnie podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. Skosztuj doskonałej kuchni Zawiszy i przekonaj się jak wygodne są koje w kubryku. Nie zmarnuj okazji, poczuj ducha harcerskiej przygody i zamustruj na Zawiasa!

Przedstawia jacht "Zawisza Czarny" zacumowany w porcie. Na pierwszym planie widoczny jest dziób jachtu z jego nazwą, a w tle inne jednostki pływające na wodzie oraz linie brzegowe.

fot. hm. Julia Grzędowska

Termin rejsu: 31 sierpnia – 6 września

Kapitan: Aleksandra Emche

Kontakt: [email protected]

Koszt uczestnictwa: 2400 zł (zniżka 10% dla członków i członkiń ZHP i ZHR)

Koszt zawiera: kojowe, 3 posiłki dziennie, kapitana wraz z wykwalifikowaną załogą stałą, koszty portowe i paliwo, statkowe ubezpieczenie NNW

Jak zapisać się na rejs stażowy?

Aby zapisać się na rejs należy napisać maila na adres: [email protected] a także w terminie 2 dni od daty zgłoszenia – wpłaty na konto Żaglowca.

Dane do przelewu:

Odbiorca: Związek Harcerstwa Polskiego

Numer rachunku bankowego: 33 1140 1010 0000 5392 2900 1110

Przelew należy zatytułować: Rejs Stażowy 100h wrzesień

W przypadku braku zainteresowania rejsem zastrzegamy prawo do jego odwołania na 7 dni przed planowaną datą wypłynięcia.

Nie przegap informacji o kolejnych rejsach!

Śledź Zawiszę w mediach społecznościowych.

Dowiedz się więcej o Zawiszy odwiedzając stronę zhp.pl/zawisza.

Przeczytaj o Koncertowym Powrocie Zawiszy Czarnego do służby.