Biegasz, jeździsz na rolkach lub rowerze? Uwielbiasz spędzać aktywnie czas ze znajomymi? Możesz to zrobić, a przy okazji pomóc! Weź udział w ogólnopolskim charytatywnym wydarzeniu sportowym „Harcbieg”!
To prostsze niż myślisz! Wystarczy, że do 30 kwietnia zgłosisz siebie lub swój zespół poprzez stronę www.harcbieg.zhp.pl i wpłacisz przynajmniej 11 zł na wskazane konto. Możecie wybrać jedną lub wiele konkurencji, którą wykonujecie gdzie chcecie – ważne aby zrobić to 2 maja do godziny 22:00! Bieganie, jazda na rolkach lub na rowerze – spędzając aktywnie poniedziałek możesz pomóc nam zebrać fundusze na potrzeby Szymona Jarosza.
Pokażmy harcerską jedność w niespotykany dotąd sposób. Poczujmy moc całej harcerskiej społeczności oraz naszych przyjaciół, którzy postanowili przyłączyć się do tej akcji. A przy okazji zróbmy coś ważnego: zadbajmy o swoje zdrowie i dajmy przykład innym.
Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.