Odkrywaj z nami „Kolory życia”, oferta programowa dla drużyn Nieprzetartego Szlaku ZHP realizowana przez Wydział NS GK ZHP dofinansowana ze środków PFRON na podstawie umowy w ramach konkursu 1/2020 „POKONAMY BARIERY”.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy harcerzy z niepełnosprawnościami w wieku od 12 do 26 roku życia. Naszym potencjałem będą ich zdolności, umiejętności, mocne strony, zainteresowania i doświadczenie zdobyte w życiu.

A co oferujemy:

• udział w warsztatach: choreoterapii, komunikacyjno-konwersacyjnych, wokalno-muzycznych, skuteczności oraz treningu kontroli złości,
  • wsparcie specjalistycznej kadry,
  • możliwość nawiązywania nowych kontaktów i przyjaźni,
  • wyjątkową atmosferę,
  • pobyt w atrakcyjnych miejscach.

Projekt realizowany jest w formie 6-dniowych warsztatów.

Aktualne terminy to:

16-24.05.2022 – Załęcze Wielkie Ośrodek Nadwarciański Gród
29.05-3.06.2022 – Schronisko Głodówka Bukowina Tatrzańska
27.06-02.07.2022 – Ośrodek Wypoczynkowy Pobierowo
22-27.08.2022 – Ośrodek Maria Zakopane
19-24.09.2022 – HOM Puck

Beneficjentami ostatecznymi mogą być osoby niepełnosprawne, które przedstawią aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, lub aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, lub aktualne orzeczenie równoważne (orzeczenie lekarza orzecznika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub orzeczenie o zaliczeniu do jednej z grup inwalidów).

W celu zgłoszenia do udziału w projekcie niezbędne jest wypełnienie ankiety aplikacyjnej

oraz przesłanie jej na adres [email protected] do dnia 25.04.2022 r.