Już dziś finał 49. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej

Chorągiew Kielecka ZHP
16/07/2022
~ 1 min czytania

Po 10 dniach dobiega końca 49. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej uczestnicy przeżyli w Kielcach niesamowitą przygodę - brali udział w przeglądach konkursowych, warsztatach artystycznych, koncertach plenerowych, grze miejskiej oraz innych niezliczonych aktywnościach. Tymczasem dziś najbardziej emocjonujące wydarzenie - Koncert Galowy Laureatów!

Dokładnie o 19.00 w Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się Koncert Galowy Laureatów. Na widzów czeka show muzyczno-baletowe, które podsumuje tegoroczny Festiwal. Występ oprócz prezentacji talentu oraz artystycznego poziomu naszych uczestników będzie pokazaniem szacunku do tradycji i dorobku kultury naszego Narodu, ale treści artystyczne będą też gestem wsparcia dla walczącego narodu Ukrainy. Na cenie pojawi się blisko 750 młodych artystów.
W trakcie koncertu zobaczymy 5 uzupełniających się obrazów:

  • "Gościnne Kielce"
  • "Gospodarze - Gościom"
  • "Festiwalowe Jodły"
  • "Tu i Teraz"
  • "Jest Tylko Teraz"

Jeśli nie możecie być z nami na żywo, to pamiętajcie, że możecie podejrzeć co się dzieje na Kadzielni za pomocą transmisji on-line, którą będziecie mogli zobaczyć na stronie: www.wiatraczek.pl

Do zobaczenia w Kielcach lub on-line!