Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela – spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Maja Pawińska
12/04/2021
~ 2 min czytania
fot. Michał Wiraszka

Grzegorz Kasdepke – pisarz, dziennikarz. Autor m.in. historii o Detektywie Pozytywce (m.in. „Przygody Detektywa Pozytywki”, „Detektyw Pozytywka”) oraz innych książek edukacyjnych dla najmłodszych, jak chociażby „Horror! Czyli skąd się biorą dzieci” czy „Tylko bez całowania! Czyli jak radzić sobie z niektórymi emocjami”. Do jego dzieł zaliczyć należy także książki o… ekonomii

Wydział Wychowania Ekonomicznego, którego celem jest popularyzowanie oraz przybliżanie zagadnienia finansów, a przede wszystkim mówienie o nich w przystępnej formie, zaprosił Pana Grzegorza Kasdepke do wspólnej rozmowy. Zainspirowani książką „Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela” poprowadzą z autorem spotkanie, podczas którego porozmawiają o tym, w jaki sposób mówić prosto o sprawach trudnych? Jak przybliżać zagadnienia ekonomiczne najmłodszym? Jak przejść drogę od laika do eksperta w zakresie pojęć finansowych? 

Na spotkanie zapraszamy wszystkich – znających, ale i nieznających twórczości Pana Grzegorza. Podczas spotkania porozmawiamy o książce, o ekonomii, ale także zorganizujemy konkurs, w którym będzie można wygrać książkę „Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela” z podpisem autora! 

Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 18:00 i będzie spotkaniem otwartym, w którym będzie można wziąć udział za pośrednictwem strony ZHP na Facebooku.