Dołącz do akcji i stań się częścią Największego Zespołu ROCKowego On-Line 2020

Chorągiew Kielecka ZHP
18/07/2020
~ 2 min czytania
Gorąco zapraszamy wszystkich na podsumowanie 47. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej! W tym roku wszyscy możecie stać się częścią Wiatraczka przez włączenie się 19 lipca w Akcję Największy Zespół ROCKowy On-Line!
W tym roku z powodu pandemii COVID-19 zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia wydarzenia do sieci, ale nadal chcemy pokazać mieszkańcom Kielc i całej Polsce, że harcerstwo nie zna podziałów geograficznych i wszyscy chętni mogą czerpać radość ze wspólnego muzykowania.
W tym roku Największy Zespół ROCKowy wykona utwory: "Chcemy być sobą", "Kocham Wolność" oraz "Teksański". Wszyscy chętni mogą nauczyć się grać i śpiewać utwory dzięki specjalnie przygotowanym materiałom dostępnym na stronie: https://www.wiatraczek.pl/nzr/
Oznacza to, że każdy - zarówno doświadczony muzyk, jak i amator może włączyć się w akcję - wystarczy tylko chcieć!
Gitarzyści, basiści, perkusiści, wokaliści oraz wszyscy inni, którzy kochacie rocka - połączcie się z nami 19 lipca. Gwarantujemy, że poczujecie wspaniałą energię wynikającą z obecności dziesiątek żywych, odpowiednio podłączonych i nagłośnionych instrumentów. Razem stworzymy harmonię, która poruszy stolicę województwa świętokrzyskiego, a nawet cały kraj.
Po wspólnych wykonach Największego Zespołu ROCKowego na scenie wystąpią świętokrzyskie zespoły: Kakadu, Shapeles oraz Hash Cookie!
Próby do NZR rozpoczną się 19 lipca o 19.30 poprzez link: https://bit.ly/nzr-dla-grajacych
Natomiast widzów serdecznie zapraszamy przed komputery na 20.00! Wówczas rozpocznie się transmisja online na naszym facebookowym fanpage: https://www.facebook.com/HFKMS/